Русский Українські English Slovenski
Наші послуги
Наші партнери
Яндекс.Погода

Заощадження та пенсія у Словаччині

В Словаччині, в аналогії з іншими країнами, існує  три рівня в системі пенсійного забезпечення. Перший рівень – солідарна система загального неодмінного  пенсійного страхування, другий – накопичувальна  система загального неодмінного страхування, а третій рівень – добровільне не державне пенсіонне забезпечення. На скільки нам відомо, в Росії такої системи поки що не має, в Україні вона поступово запроваджується.

В країнах,де ще не має три рівня в пенсійній системі, існує тільки один рівень, який був в Словаччині до здійснення реформи 2002-2006 роках. Згідно цієї системи, пенсії теперішнім пенсіонерам виплачують з відрахувань,які зараз сплачують працевлаштовані робітники. Тим не менш, всі розвинуті країни зіштовхуються з демографічною проблемою: тепер працюють 2-3 робітника на одного пенсіонера,через визначений час буде працювати один робітник на двох пенсіонерів,отож така система не стійка.

Трьох рівнява система діє в Словаччині наступним образом: із загальної суми відрахувань (18% від з/п) 9% іде в загальний фонд,з якого виплачуються відрахування теперішнім пенсіонерам. Така сума (9% від з/п) іде в накопичувальний фонд робітника, з якого він одержить свою пенсію після виходу на пенсію. Важливо відмітити, що власником цих грошей вже являється сам робітник, а не, наприклад, держава або яка-небудь інша організація. У випадку,якщо робітник,не доживе до пенсії(фатальний кінець),гроші другого рівня пенсійного страхування будуть являтися актом спадщини.

Припускається, що коли почнуть виходити на пенсію люди, почавши складати гроші у трьох рівняві системі, «держава»  буде гарантувати з першого рівня тільки однакову мінімальну пенсію,пенсія з другого рівня вже буде залежить від суми, яку до системи сплачувала людина під час свого трудового стажу.

Третій рівень – добровільне страхування стало після грудневих змін менш привабливішим, чім раніше. Раніше можна було ці добровільні відрахування до визначеного рівня включати до витрат,понижаючи оподатковану базу.

Існує ще четвертий рівень пенсійного страхування,який широко поширений по всьому світі і користуються ним особливо люди,бажаючі  отримувати в майбутньому високу пенсію: щомісячні плати до страхової компанії, яка їх інвестує і через визначений час поверне інвестору разом з одержаним прибутком.    

Ми раді Вам допомогти з вибором найбільш підходящої системи страхування в Словаччині для досягнення достатньої для життя пенсії. Пишіть нам на Slovakiainvest.ru(sobaka)gmail.com  і ми порадимо найбільш підходящий варіант для Вас.
 Kатегорії
Головна
Про нас
Правила захисту персональних даних
Корисна інформація
Контакти
Наші послуги
Інвестиції
Імміграція
Нерухомість
Фірма в Словаччині
Освіта в Словаччині
Навчання словацької мови
Інші послуги
Наші розцінки
Контакти
Контакти: Lazaretska 8, 81101, Bratislava, Slovakia
E-mail: slovakiainvest@slovakiainvest.sk
Bratislava: +421 2 321 44 901
Москва: +7-499-504-4421
Київ: +38-044-361-07-72
Fax: +421 2 5292 1319
Cоціальні мережі
© 2008-2018. SlovakiaInvest.ru s.r.o.
All Rights Reserved.
Website development - SVS PRO S.R.O.
Нерухомість в Словаччині,ТМП та ПМП в Словаччині,заснування фірми,імміграція в Словаччину,форум про Словаччину,бізнес в Словаччині,віза в Словаччину.
 • Імміграція
  Вид на проживання, постійне місце проживання, громадянство - корисна інформація, нюанси, з чого почати.
 • Інвестиції
  Цікаві інвестиційні проекти для Вас. Готовий бізнес або готові ідеї! Від кафе до заводу.
 • Фірма в Словаччині
  Почніть свій бізнес у Словаччині! Реєстрація, отримання дозволів, звіти і супровід. Ви займайтеся бізнесом, а ми Вашою підтримкою.
 • Нерухомість
  Оренда, купівля, оцінка, аналізи, підбір нерухомості за Вашими вимогами, все для Вас і Вашого будинку в Словаччині.
 • Навчання
  Запрошуємо Вас вчитися в словацькій школі чи університеті, на курси словацької, індивідуальні заняття або словацька через скайп.
Этот сайт использует файлы cookie. При его посещении Вы с этим выражаете свое согласие. Принимаю
Контакти:     Skype: slovakiainvest.ru,    Москва: +7-499-504-4421,    Київ: +38-044-361-07-72,    Bratislava: +421-2-321-44-901    E-mail: slovakiainvest@slovakiainvest.sk    
Ми за європейський вибір України... І Росії. Ми за європейський вибір України... І Росії. Ми за європейський вибір України... І Росії.