Русский Українські English Slovenski
Наші послуги
Наші партнери
Яндекс.Погода

Загальна інформація про освіту в Словаччині

В теперішньому часі все більше молоді стурбоване здобуттям якісної освіти і все частіше замислюється про навчання в Європі. До сьогоднішнього дня не заперечним залишається той факт, що саме європейське навчання відповідає самим високим стандартам якості навчання. Для молодого спеціаліста з дипломом європейського зразку відкриті в майбутньому усі двері. Складність вступу до університету в Європі обумовлені в більшості тією країною, яку ви вибрали для одержання освіти і попитом в Європі на вибрану спеціальність. Що торкається системи європейської  освіти, в будь-якій країні Євросоюзу, вища освіта відповідає єдиним установленим стандартам та нормам.

Який європейський університет вибрати? До недавнього часу для російськомовних та українськомовних студентів пріоритетною являлась Чехія. Чеські Вузи користуються великою популярністю в Росії та в країнах СНД, оскільки вища освіта відповідає кращим європейським та світовим стандартам, і в той же час коштує дешевше навчання багатьох російських університетів. Тим не менш, зараз все більше студентів зштовхуються з проблемами при оформленні документів та вступом до університетів Чехії. Саме тому треба звернути увагу на ближчого сусіда Чехії – Словаччину. Система вищої освіти Словаччини відповідає єдиним  із Чехією європейським стандартам з тією тільки різницею,що тепер в Словаччині нема ніяких бар´єрів та перешкод для іноземних студентів. Навпаки,словацькі Вузи залюбки відкривають свої двері перед іноземними студентами і планують на далі розвиватися в даному напрямку. Ще одним позитивним моментом являється споріднення російської, української та словацької мови, що  може помітно полегшити навчання в університетах Словаччини. Достатньо двох місяців мовних курсів,щоб навчатися нарівні із словацькими студентами. Що не можна сказати про Чехію.

Компанія SLOVAKIAINVEST.RU підготувала програму «Вища освіта в Словаччині» і саме це направлення в сфері освіти в Словаччині вважається пріоритетним в своїй роботі. При самій високій якості освіти в Словаччині, братньої мови, близьким традиціям та теплим відношенням місцевих студентів до росіян та українців, кількість студентів, які приїжджають навчатися до Словаччини, тим не менш, на даний момент достатньо не великий. Історично російськомовні та українськомовні студенти, прагнучих одержати освіту в Європі, вибирають для навчання прикордонні із Словаччиною держави, головним образом Чехію та Австрію. Причина такого вибору, як вважають співробітники компанії  SLOVAKIAINVEST.RU  не  достатня кількість інформації, характеризуючи Вузи Словаччини,практична відсутність компаній, які професійно займаються освітою російськомовних та українськомовних студентів в Словаччині.

Наша компанія вирішила це виправити!

Подаємо Вашій увазі файли з інформацією, характеризуючи самі кращі європейські Вузи на території Словаччини з докладним описом,який допоможе Вам зробити вірний вибір.

Програма «Вища освіта в Словаччині» розроблена до самих дрібних деталі,  що полегшить розуміння того, яким образом можна вступити в словацький Вуз, приїхати до Словаччини і успішно закінчити навчання. Більш докладну інформацію можете отримати на наступних сторінках в «Навчання в Словаччині».
 Kатегорії
Головна
Про нас
Правила захисту персональних даних
Корисна інформація
Контакти
Наші послуги
Інвестиції
Імміграція
Нерухомість
Фірма в Словаччині
Освіта в Словаччині
Навчання словацької мови
Інші послуги
Наші розцінки
Контакти
Контакти: Lazaretska 8, 81101, Bratislava, Slovakia
E-mail: slovakiainvest@slovakiainvest.sk
Bratislava: +421 2 321 44 901
Москва: +7-499-504-4421
Київ: +38-044-361-07-72
Fax: +421 2 5292 1319
Cоціальні мережі
© 2008-2018. SlovakiaInvest.ru s.r.o.
All Rights Reserved.
Website development - SVS PRO S.R.O.
Нерухомість в Словаччині,ТМП та ПМП в Словаччині,заснування фірми,імміграція в Словаччину,форум про Словаччину,бізнес в Словаччині,віза в Словаччину.
 • Імміграція
  Вид на проживання, постійне місце проживання, громадянство - корисна інформація, нюанси, з чого почати.
 • Інвестиції
  Цікаві інвестиційні проекти для Вас. Готовий бізнес або готові ідеї! Від кафе до заводу.
 • Фірма в Словаччині
  Почніть свій бізнес у Словаччині! Реєстрація, отримання дозволів, звіти і супровід. Ви займайтеся бізнесом, а ми Вашою підтримкою.
 • Нерухомість
  Оренда, купівля, оцінка, аналізи, підбір нерухомості за Вашими вимогами, все для Вас і Вашого будинку в Словаччині.
 • Навчання
  Запрошуємо Вас вчитися в словацькій школі чи університеті, на курси словацької, індивідуальні заняття або словацька через скайп.
Этот сайт использует файлы cookie. При его посещении Вы с этим выражаете свое согласие. Принимаю
Контакти:     Skype: slovakiainvest.ru,    Москва: +7-499-504-4421,    Київ: +38-044-361-07-72,    Bratislava: +421-2-321-44-901    E-mail: slovakiainvest@slovakiainvest.sk    
Ми за європейський вибір України... І Росії. Ми за європейський вибір України... І Росії. Ми за європейський вибір України... І Росії.