Русский Українські English Slovenski
Наші послуги
Наші партнери
Яндекс.Погода

Вища освіта в Словаччині: вузи та університети

Компанія SLOVAKIAINVEST.RU підготувала програму «Вища освіта в Словаччині» і саме це направлення в сфері освіти в Словаччині вважається пріоритетним в своїй роботі.

Цікавим залишається той факт, що якість освіти в Словаччині являється безсуперечно високим, словацька мова, безумовно, братня до російської та української мови, традиції близькі і відношення місцевих студентів до росіян та українців просто відмінне. Проте кількість студентів, яке приїздить вчитися в Словаччину достатньо не велике. Історично російськомовні та українськомовні студенти, прагнучих одержувати освіту в Європі, вибирають для навчання прикордонні із Словаччиною держави,головним чином , Чехію та Австрію. Причина такого вибору, як вважають співробітники компанії SLOVAKIAINVEST.RU, не достатня кількість інформації, характеризуючи Вузи Словаччини, практично відсутні компанії, які професійно займаються освітою російськомовних та українськомовних студентів  в Словаччині.

Наша компанія вирішила це виправити!

Подаємо Вашій увазі файли з інформацією, характеризуючи самі кращі Вузи Словаччини із докладним описом, який допоможе Вам зробити правильний вибір.

Програма «Вища освіта в Словаччині» розроблена до самих мілких деталі, що полегшує розуміння того, яким чином можна вступити до словацького Вузу, приїхати до Словаччини та успішно закінчити навчання.

Описання програми «Вища освіта в Словаччині»

Нижче знайдете коротку основну інформацію по самим цікавим Вузам Словаччини.

Університет Каменського в Братиславі (Univerzita Komenského v Bratislave) – являється кращим в Словаччині університетом з багатою історією та традиціями. При університеті діє 13 факультетів, в тому числі медичний та юридичний,менеджменту та фармацевтичний і інші.

Прешовський університет (Prešovská univerzita v Prešove) – являється одним із кращих на сході Словаччини. При університеті діє 8  факультетів, в тому числі охорона здоров´я, менеджменту, спорту та інші.

Словацький технічний університет в Братиславі (Slovenská technická univerzita v Bratislave) – являється кращим університетом в Словаччині, навчання  проводиться на словацькій, англійській та німецькій мові.

Технічний університет в Кошицях (Technická univerzita  v Košiciach) – являється кращим технічним університетом на сході країни.

Кращим у Європі університетом транспорту являється Жилінський університет в Жиліно (žilinská univerzita v žiline).

Кращим університетом в області економіки являється Економічним університет в Братиславі (Ekonomická univerzita v Bratislave).

Кращим університетом в області сільського господарства безсуперечно являється Словацький сільськогосподарський університет в Нітрі.

Спеціалістів в області охорони здоров´я готують в Словацькому  медичному університеті в Братиславі (Slovenská zdravotnická univerzita v Bratislave).

Не варто забувати про приватні університети, які підготовляють спеціалістів в різних областях і, інколи, мають рівень освіти значно вищу державних Вузів. Із 12 приватних  Вузів ми пропонуємо навчання в двох добре зарекомендованих Вузів: Висока школа менеджменту (Vysoká škola manažmentu – City University) та Висока школа права (Bratislavská vysoká škola práva).

 Університет Каменського в Братиславі
 Університет Павла Йозефа Шафарика в Кошицях
 Прешовський університет в Прешові
Університет св. Кирила та Мефодія в Трнаві
Університет ветеринарної медицини та фармацевтики в Кошицях
Університет Константна Філософа в Нітрі
Університет Матія Бела в Банській Бистриці  


Kатегорії
Головна
Про нас
Правила захисту персональних даних
Корисна інформація
Контакти
Наші послуги
Інвестиції
Імміграція
Нерухомість
Фірма в Словаччині
Освіта в Словаччині
Навчання словацької мови
Інші послуги
Наші розцінки
Контакти
Контакти: Lazaretska 8, 81101, Bratislava, Slovakia
E-mail: slovakiainvest@slovakiainvest.sk
Bratislava: +421 2 321 44 901
Москва: +7-499-504-4421
Київ: +38-044-361-07-72
Fax: +421 2 5292 1319
Cоціальні мережі
© 2008-2018. SlovakiaInvest.ru s.r.o.
All Rights Reserved.
Website development - SVS PRO S.R.O.
Нерухомість в Словаччині,ТМП та ПМП в Словаччині,заснування фірми,імміграція в Словаччину,форум про Словаччину,бізнес в Словаччині,віза в Словаччину.
 • Імміграція
  Вид на проживання, постійне місце проживання, громадянство - корисна інформація, нюанси, з чого почати.
 • Інвестиції
  Цікаві інвестиційні проекти для Вас. Готовий бізнес або готові ідеї! Від кафе до заводу.
 • Фірма в Словаччині
  Почніть свій бізнес у Словаччині! Реєстрація, отримання дозволів, звіти і супровід. Ви займайтеся бізнесом, а ми Вашою підтримкою.
 • Нерухомість
  Оренда, купівля, оцінка, аналізи, підбір нерухомості за Вашими вимогами, все для Вас і Вашого будинку в Словаччині.
 • Навчання
  Запрошуємо Вас вчитися в словацькій школі чи університеті, на курси словацької, індивідуальні заняття або словацька через скайп.
Этот сайт использует файлы cookie. При его посещении Вы с этим выражаете свое согласие. Принимаю
Контакти:     Skype: slovakiainvest.ru,    Москва: +7-499-504-4421,    Київ: +38-044-361-07-72,    Bratislava: +421-2-321-44-901    E-mail: slovakiainvest@slovakiainvest.sk    
Ми за європейський вибір України... І Росії. Ми за європейський вибір України... І Росії. Ми за європейський вибір України... І Росії.