Русский Українські English Slovenski
Наші послуги
Наші партнери
Яндекс.Погода

Заміна російських або українських прав на словацькі

Компанія SLOVAKIAINVEST.RU s.r.o. надає послугу - заміна водійських прав.

Словацькі права може отримати іноземець, який має дозвіл на проживання (ВНП або ПМП) на території Словаччини мінімально через 185 днів після отримання ВНП / ПМП в Словаччині та маючи іноземне водійське посвідчення. В разі, якщо іноземного водійського посвідчення немає, іноземець c дозволом на проживання в СР має можливість пройти автошколу (вартістю мінімально 400 євро) і здати іспит на словацькій мові для отримання словацького водійського посвідчення. Іспит можна здавати з перекладачем, попередньо встановленим співробітниками ДАІ.

Набагато простіше просто поміняти свої права з батьківщини на словацькі. Для цього не треба ні здавати іспитів, ні проходити автошколу. Дану можливість дає новий закон № 8 / 2009 по дорожньому транспорті, що набув чинності в лютому 2009р, про що ми писали тут.

Згідно зі статтею 104, абзацу 4 цього закону, власник водійського посвідчення, виданого в країні-члені Женевської або Віденської угоди, але не в країні Європейського економічного простору і в якого ВНП або ПМП на території Словаччини, зобов'язаний до 60 днів, після 185 днів від отримання ВНП або ПМП, подати заяву на заміну водійських прав.

Заміна прав, посилаючись на закон, є зобов'язанням після отримання ВНП або ПМП. Тим не менш, тому що іноземців з ВНП або ПМП в Словаччині поки відносно мало, навіть поліцейські на знають про це зобов'язання. З іншого боку, у словацьких прав велика перевага в порівнянні, наприклад, з російськими, - вони безстрокові! Навіть якщо строк ваших, наприклад, російських прав закінчується через пів року, ви можете отримати безстрокові словацькі.

Для заміни нам буде потрібно:

 • водійська  картка;
 • водійське посвідчення;
 • особиста присутність клієнта тільки при подачі (тому що робиться електронна фотографія на нове посвідчення).

Примітка: при отриманні словацького водійського посвідчення - Ваше посвідчення стягується і надсилається в країну видачі.

Вартість даної послуги у нас становить 99 €.Kатегорії
Головна
Про нас
Правила захисту персональних даних
Корисна інформація
Контакти
Наші послуги
Інвестиції
Імміграція
Нерухомість
Фірма в Словаччині
Освіта в Словаччині
Навчання словацької мови
Інші послуги
Наші розцінки
Контакти
Контакти: Lazaretska 8, 81101, Bratislava, Slovakia
E-mail: slovakiainvest@slovakiainvest.sk
Bratislava: +421 2 321 44 901
Москва: +7-499-504-4421
Київ: +38-044-361-07-72
Fax: +421 2 5292 1319
Cоціальні мережі
© 2008-2018. SlovakiaInvest.ru s.r.o.
All Rights Reserved.
Website development - SVS PRO S.R.O.
Нерухомість в Словаччині,ТМП та ПМП в Словаччині,заснування фірми,імміграція в Словаччину,форум про Словаччину,бізнес в Словаччині,віза в Словаччину.
 • Імміграція
  Вид на проживання, постійне місце проживання, громадянство - корисна інформація, нюанси, з чого почати.
 • Інвестиції
  Цікаві інвестиційні проекти для Вас. Готовий бізнес або готові ідеї! Від кафе до заводу.
 • Фірма в Словаччині
  Почніть свій бізнес у Словаччині! Реєстрація, отримання дозволів, звіти і супровід. Ви займайтеся бізнесом, а ми Вашою підтримкою.
 • Нерухомість
  Оренда, купівля, оцінка, аналізи, підбір нерухомості за Вашими вимогами, все для Вас і Вашого будинку в Словаччині.
 • Навчання
  Запрошуємо Вас вчитися в словацькій школі чи університеті, на курси словацької, індивідуальні заняття або словацька через скайп.
Этот сайт использует файлы cookie. При его посещении Вы с этим выражаете свое согласие. Принимаю
Контакти:     Skype: slovakiainvest.ru,    Москва: +7-499-504-4421,    Київ: +38-044-361-07-72,    Bratislava: +421-2-321-44-901    E-mail: slovakiainvest@slovakiainvest.sk    
Ми за європейський вибір України... І Росії. Ми за європейський вибір України... І Росії. Ми за європейський вибір України... І Росії.