Русский Українські English Slovenski
Наші послуги
Наші партнери
Яндекс.Погода

Нерухомість: тур по об'єктах нерухомості в Словаччині

Нерухомість в Словаччині - якась запорука успіху при отриманні ВНЖ для іноземних громадян. Із іншого боку - нерухомість у Європі запорука стабільності і гарне капіталовкладення, якщо, звичайно, покупка зроблена в правильний час і в правильному місці.

Якщо Ви хочете придбати нерухомість в Словаччині, чи в «серці Європи», як її часто називають, спершу варто розглянути варіанти пропозицій, або хоча б вивчити словацький ринок нерухомості, щоб не прогадати з покупкою.

Компанія SLOVAKIAINVEST.RU s.r.o.  надає послугу - тур по об'єктах нерухомості, щоб    познайомитись з положенням в галузі    нерухомості в Словаччині, вказати на плюси і мінуси покупки нерухомості в різних областях, чи районах Словаччини, а також тур по  Братиславі.


Процес  підготовки до туру такий:

Ви готуєте для нас запит на купівлю або на ознайомлення з ринком, описуєте про те, що б Ви хотіли побачити - можливо, лише коротко поясніть Ваші побажання, або  більш точно вкажіть місце передбачуваного розташування, тип нерухомості, цінову категорію. Чим більше Ви надасте стартової  інформації  нам - тим конкретніше  приготуємо для Вас  тур по об'єктах  нерухомості.

Частіше за все, ми приготовляємо  кілька варіантів (близько 10) і посилаємо їх мейлом безпосередньо перед вашою  поїздкою. Ви вибираєте, які найбільш сподобалися варіанти  і ми вибираємо  іще декілька варіантів, аналогічних обраним. Ви приїжджаєте до Словаччини, ми Вас зустрічаємо і допомагаємо оселитися в готелі, або без відкладень  вирушаємо на перегляд. Тур розрахований на 1 день відвідувань об'єктів і на ознайомчі лекції від фахівця з нерухомості, який також добре орієнтується не тільки в якості споруди або розмірах цін, але і в регіонах Словаччини, їхній інфраструктурі  і нюансах. Таким чином, потім  опісля туру, Ви зможете визначитись з тим, чи варто взагалі купувати зараз нерухомість і саме в Словаччині. Можливо, підчас  туру побачите нерухомість Вашої мрії ...


Вартість даної послуги:
Тур по Братиславі та її передмістях - 149 євро.
Тур по Словаччині - 499 євро. 
Так само важливо, що в разі, якщо Ви вирішите придбати один із запропонованих варіантів, то вартість послуги йде в рахунок наших комісійних від продажу!


У вартість туру входить:
Пересування на нашому автомобілі з водієм, витрати на паливо, показ 10 об'єктів нерухомості, ознайомчі  лекції  про стан ринку нерухомості в Словаччині, а також знайомлять із місцевим життям  та  культурою.  
 Kатегорії
Головна
Про нас
Правила захисту персональних даних
Корисна інформація
Контакти
Наші послуги
Інвестиції
Імміграція
Нерухомість
Фірма в Словаччині
Освіта в Словаччині
Навчання словацької мови
Інші послуги
Наші розцінки
Контакти
Контакти: Lazaretska 8, 81101, Bratislava, Slovakia
E-mail: slovakiainvest@slovakiainvest.sk
Bratislava: +421 2 321 44 901
Москва: +7-499-504-4421
Київ: +38-044-361-07-72
Fax: +421 2 5292 1319
Cоціальні мережі
© 2008-2018. SlovakiaInvest.ru s.r.o.
All Rights Reserved.
Website development - SVS PRO S.R.O.
Нерухомість в Словаччині,ТМП та ПМП в Словаччині,заснування фірми,імміграція в Словаччину,форум про Словаччину,бізнес в Словаччині,віза в Словаччину.
 • Імміграція
  Вид на проживання, постійне місце проживання, громадянство - корисна інформація, нюанси, з чого почати.
 • Інвестиції
  Цікаві інвестиційні проекти для Вас. Готовий бізнес або готові ідеї! Від кафе до заводу.
 • Фірма в Словаччині
  Почніть свій бізнес у Словаччині! Реєстрація, отримання дозволів, звіти і супровід. Ви займайтеся бізнесом, а ми Вашою підтримкою.
 • Нерухомість
  Оренда, купівля, оцінка, аналізи, підбір нерухомості за Вашими вимогами, все для Вас і Вашого будинку в Словаччині.
 • Навчання
  Запрошуємо Вас вчитися в словацькій школі чи університеті, на курси словацької, індивідуальні заняття або словацька через скайп.
Этот сайт использует файлы cookie. При его посещении Вы с этим выражаете свое согласие. Принимаю
Контакти:     Skype: slovakiainvest.ru,    Москва: +7-499-504-4421,    Київ: +38-044-361-07-72,    Bratislava: +421-2-321-44-901    E-mail: slovakiainvest@slovakiainvest.sk    
Ми за європейський вибір України... І Росії. Ми за європейський вибір України... І Росії. Ми за європейський вибір України... І Росії.