Русский Українські English Slovenski
Наші послуги
Наші партнери
Яндекс.Погода

Бронювання готелів та апартаментів в Словаччині

Подорожуючи за кордоном,не залежно від країни,яку Ви відвідуєте,завжди бажаєте почувати себе затишно та зручно, як вдома.

Наша компанія пропонує послуги по підбору і резервуванні готелів та апартаментів. Ми допоможемо знайти підходящий саме для Вас варіант і зробити Ваше перебування максимально комфортним на протязі всього візиту до Словаччини.

Ми співпрацюємо із декількома готелями в Братиславі,які в співвідношенні  вартість-комфорт,являються відмінним варіантом.

Вашій увазі – готель Домініка (три зірки) в Братиславі. Комфортні,акліматизовані номери з Інтернетом, міні баром та супутниковим телебаченням. Також до послуг відвідувачів ресторан з міжнародною кухнею та relax-центр. Ціна від 66 євро.

Резиденція Mamaison (чотири зірки) пропонує проживання у висококваліфікованих апартаментах із повністю обладнаними кухнями,де є все необхідне як для сімейного відпочинку,так і для ділового туризму. Вартість стандартного номеру,в якому може проживати дві людини, від 99 євро. Також до послуг відвідувачів конференційна зала,фітнес-центр, Інтернет - з´єднання.

Відповідно до Ваших побажань,чи то готель або апартаменти, в будь якому місті Словаччини,або навіть пансіонат у курортній зоні – всі піклування наша компанія візьме на себе.Kатегорії
Головна
Про нас
Правила захисту персональних даних
Корисна інформація
Контакти
Наші послуги
Інвестиції
Імміграція
Нерухомість
Фірма в Словаччині
Освіта в Словаччині
Навчання словацької мови
Інші послуги
Наші розцінки
Контакти
Контакти: Lazaretska 8, 81101, Bratislava, Slovakia
E-mail: slovakiainvest@slovakiainvest.sk
Bratislava: +421 2 321 44 901
Москва: +7-499-504-4421
Київ: +38-044-361-07-72
Fax: +421 2 5292 1319
Cоціальні мережі
© 2008-2018. SlovakiaInvest.ru s.r.o.
All Rights Reserved.
Website development - SVS PRO S.R.O.
Нерухомість в Словаччині,ТМП та ПМП в Словаччині,заснування фірми,імміграція в Словаччину,форум про Словаччину,бізнес в Словаччині,віза в Словаччину.
 • Імміграція
  Вид на проживання, постійне місце проживання, громадянство - корисна інформація, нюанси, з чого почати.
 • Інвестиції
  Цікаві інвестиційні проекти для Вас. Готовий бізнес або готові ідеї! Від кафе до заводу.
 • Фірма в Словаччині
  Почніть свій бізнес у Словаччині! Реєстрація, отримання дозволів, звіти і супровід. Ви займайтеся бізнесом, а ми Вашою підтримкою.
 • Нерухомість
  Оренда, купівля, оцінка, аналізи, підбір нерухомості за Вашими вимогами, все для Вас і Вашого будинку в Словаччині.
 • Навчання
  Запрошуємо Вас вчитися в словацькій школі чи університеті, на курси словацької, індивідуальні заняття або словацька через скайп.
Этот сайт использует файлы cookie. При его посещении Вы с этим выражаете свое согласие. Принимаю
Контакти:     Skype: slovakiainvest.ru,    Москва: +7-499-504-4421,    Київ: +38-044-361-07-72,    Bratislava: +421-2-321-44-901    E-mail: slovakiainvest@slovakiainvest.sk    
Ми за європейський вибір України... І Росії. Ми за європейський вибір України... І Росії. Ми за європейський вибір України... І Росії.