Русский Українські English Slovenski
Наші послуги
Наші партнери
Яндекс.Погода

Освіта в Словаччині: початкові і середні школи

Для визначення Вашої дитини в початкову або середню школу, Ви можете звернутись  до співробітників компанії SLOVAKIAINVEST.RU s.r.o не тільки як до консалтинговій фірми, яка порадить найближчу або найбільш підходящу для Вашої дитини школу, але і допоможе з реєстрацією в школі, буде супроводжувати Вас при всіх необхідних зустрічах і відвідуваннях  школи для реєстрації в ній.

Як ми писали в підрозділі "Загальна інформація" в розділі "Освіта в Словаччині", в Словаччині існують початкові і середні школи, які мають спеціалізації, вузьку спрямованість і більшу кількість годин з певних предметів. Дуже важко для батьків правильно вибрати школу в чужій країні. З огляду на факт того, що і сам вибір спеціалізації для дитини, без нав'язування уявлень батьків, це болісне рішення не тільки для батьків, але важко для самих дітей. Ще важче вибрати школу підліткам, які вже закінчують основну або вже навчаються в середній школі, так як  логічніше продовжувати розпочатий напрям в освіті, але, як ту саму відповідну школу знайти? Після початкової школи, тобто після 9 класу, потрібно вже вибрати для дитини шлях подальшого вступу до університету або вибір вузької спеціалізації з закінченням середньої спеціальної освіти.

Фахівці нашої компанії допоможуть Вам з правильним вибором школи для Вашої дитини та дадуть відповіді на Ваші запитання!

Вартість послуги пошуку та реєстрації у школі залежить від кількості годин, що присвятить Вам співробітник компанії. У середньому це займає 1-5 годин. Вартість години роботи 30 євро.Kатегорії
Головна
Про нас
Правила захисту персональних даних
Корисна інформація
Контакти
Наші послуги
Інвестиції
Імміграція
Нерухомість
Фірма в Словаччині
Освіта в Словаччині
Навчання словацької мови
Інші послуги
Наші розцінки
Контакти
Контакти: Lazaretska 8, 81101, Bratislava, Slovakia
E-mail: slovakiainvest@slovakiainvest.sk
Bratislava: +421 2 321 44 901
Москва: +7-499-504-4421
Київ: +38-044-361-07-72
Fax: +421 2 5292 1319
Cоціальні мережі
© 2008-2018. SlovakiaInvest.ru s.r.o.
All Rights Reserved.
Website development - SVS PRO S.R.O.
Нерухомість в Словаччині,ТМП та ПМП в Словаччині,заснування фірми,імміграція в Словаччину,форум про Словаччину,бізнес в Словаччині,віза в Словаччину.
 • Імміграція
  Вид на проживання, постійне місце проживання, громадянство - корисна інформація, нюанси, з чого почати.
 • Інвестиції
  Цікаві інвестиційні проекти для Вас. Готовий бізнес або готові ідеї! Від кафе до заводу.
 • Фірма в Словаччині
  Почніть свій бізнес у Словаччині! Реєстрація, отримання дозволів, звіти і супровід. Ви займайтеся бізнесом, а ми Вашою підтримкою.
 • Нерухомість
  Оренда, купівля, оцінка, аналізи, підбір нерухомості за Вашими вимогами, все для Вас і Вашого будинку в Словаччині.
 • Навчання
  Запрошуємо Вас вчитися в словацькій школі чи університеті, на курси словацької, індивідуальні заняття або словацька через скайп.
Этот сайт использует файлы cookie. При его посещении Вы с этим выражаете свое согласие. Принимаю
Контакти:     Skype: slovakiainvest.ru,    Москва: +7-499-504-4421,    Київ: +38-044-361-07-72,    Bratislava: +421-2-321-44-901    E-mail: slovakiainvest@slovakiainvest.sk    
Ми за європейський вибір України... І Росії. Ми за європейський вибір України... І Росії. Ми за європейський вибір України... І Росії.