Русский Українські English Slovenski
Наші послуги
Наші партнери
Яндекс.Погода

Курси словацької мови онлайн

Описування курсів словацької мови шляхом дистанційного навчання.

Заняття ведуться системою дистанційного навчання,тобто проходять через Інтернет з допомогою програми Skype, де репетитор спілкується з навчаючим на словацькій мові, на початку курсів та для більш докладних пояснювань і на російській мові. Спілкування іде в режимі реального спілкування,подзвонивши через Skype в домовлений час, з використанням чати як «шкільної дошки».

Курси словацької мови для іноземців можуть бути протягом 1 місяця, 3 місяців, 6 місяців. Проходять по індивідуальній схемі, тому вони розраховані максимально на 3 людей.

Курси проводяться 3 рази на тиждень по 2 академічні години (академічна година = 45 хвилин).
Вчителі фізично знаходяться в Словаччині і головною їх діяльністю являється викладання словацької мови російськомовним клієнтам. Також можливе навчання словацької мови безпосередньо в Братиславі, при особистій зустрічі.

Навчання припускає освоєння граматики мови а, головне, лексики по темах необхідних для проживання в Словаччині, наприклад: в поліції для іноземців, в аеропорту, на вокзалі, в готелі, в магазині, в ресторані, для розмови по телефону і т.д.

Навчання припускається не тільки спільно з репетитором, але і самостійними роботами навчаючих, тобто виконування завдання по пройденому на занятті  матеріалу, самостійне читання виданих матеріалів. В дарунок Вам,після оплати курсу, ми відсилаємо наклейки для установки словацької клавіатури у Вас на комп´ютері.

Про курси подрібніше:

Місячний курс словацької мови складається з 12 занять (24 академічних годин) та припускає оволодіння мовою на рівні «починаючий». Такий рівень володіння мовою дозволить почати розуміти розмовну словацьку мову, уміти вимовляти прості фрази (привітання, знайомлення, розповідь про себе), вміти прочитати та зрозуміти написи в крамниці, ресторані, готелі, аеропорту, на вокзалі, в поліції, а також навчитись задавати питання і відповідати на них.

Вартість:

 • 360 євро (15 євро / година), якщо займається одна людина.
 • 240 євро (10 євро / година), якщо займається двоє, ціна за кожну людину.
 • 192 євро (8 євро / година), якщо займається троє.

Трьох місячний курс словацької мови cкладається з 36 занять (72 академічних годин) та припускає володіння мови на рівні «Середньо просунутий». Такий рівень припускає більш глибоке вивчення граматики словацької мови, а також оволодіти більш різносторонньою лексикою. Оволодівши цим рівнем, можливо читати словацькі газети з словником, краще розуміти розмовну мову, вміти виразно та грамотно виражати свої думки в простих висловлюваннях, а також писати словацькою мовою (наприклад, ділову кореспонденцію).

Вартість 3 місячних курсів – знижка 5%

 • 1 080 євро – 5%= 1 026 євро, Ви заощадите 54 євро, якщо курс буде для однієї людини!
 • 720 євро – 5% = 684 євро, Ви заощадите 36 євро, якщо будете займатись в групі вдвох!
 • 576 євро – 5% = 547 євро, Ви заощадите 29 євро, якщо будете займатись в групі втрьох!

Шестимісячні курси словацької мови cкладаються з 72 занять (144 академічних годин) і припускають володіння мовою на рівні «Просунутий». На цьому курсі припускається глибоке освоєння граматичних правил і лексики,що дозволить не тільки дивитись але і розуміти словацьке телебачення, радіо, також читати художню літературу, газети на словацькій мові, а також вільно спілкуватись із словаками та розуміти їх.

Вартість 6 місячний курс – знижка 7%.

 • 2 160 євро – 7% = 2 009 євро, Ви заощадите 151 євро, якщо курс буде для однієї людини!
 • 1 440 євро – 7% = 1 339 євро, Ви заощадите 101 євро, якщо будете займатись вдвох в групі!
 • 1 152 євро – 7% = 1 071 євро, Ви заощадите 81 євро, якщо будете займатись втрьох в групі!

Для бажаючих можна прискорити курс навчання, поставивши занять 4 або 5 разів на тиждень. Також по вимозі, можлива спеціалізація курсу в цікавому для Вас напрямку: бізнес, будівництво, комп´ютери, транспорт і т.д.

Кожний курс припускає знайомлення з традиціями, культурою та історією Словаччини.


 Kатегорії
Головна
Про нас
Правила захисту персональних даних
Корисна інформація
Контакти
Наші послуги
Інвестиції
Імміграція
Нерухомість
Фірма в Словаччині
Освіта в Словаччині
Навчання словацької мови
Інші послуги
Наші розцінки
Контакти
Контакти: Lazaretska 8, 81101, Bratislava, Slovakia
E-mail: slovakiainvest@slovakiainvest.sk
Bratislava: +421 2 321 44 901
Москва: +7-499-504-4421
Київ: +38-044-361-07-72
Fax: +421 2 5292 1319
Cоціальні мережі
© 2008-2018. SlovakiaInvest.ru s.r.o.
All Rights Reserved.
Website development - SVS PRO S.R.O.
Нерухомість в Словаччині,ТМП та ПМП в Словаччині,заснування фірми,імміграція в Словаччину,форум про Словаччину,бізнес в Словаччині,віза в Словаччину.
 • Імміграція
  Вид на проживання, постійне місце проживання, громадянство - корисна інформація, нюанси, з чого почати.
 • Інвестиції
  Цікаві інвестиційні проекти для Вас. Готовий бізнес або готові ідеї! Від кафе до заводу.
 • Фірма в Словаччині
  Почніть свій бізнес у Словаччині! Реєстрація, отримання дозволів, звіти і супровід. Ви займайтеся бізнесом, а ми Вашою підтримкою.
 • Нерухомість
  Оренда, купівля, оцінка, аналізи, підбір нерухомості за Вашими вимогами, все для Вас і Вашого будинку в Словаччині.
 • Навчання
  Запрошуємо Вас вчитися в словацькій школі чи університеті, на курси словацької, індивідуальні заняття або словацька через скайп.
Этот сайт использует файлы cookie. При его посещении Вы с этим выражаете свое согласие. Принимаю
Контакти:     Skype: slovakiainvest.ru,    Москва: +7-499-504-4421,    Київ: +38-044-361-07-72,    Bratislava: +421-2-321-44-901    E-mail: slovakiainvest@slovakiainvest.sk    
Ми за європейський вибір України... І Росії. Ми за європейський вибір України... І Росії. Ми за європейський вибір України... І Росії.