Русский Українські English Slovenski
Наші послуги
Наші партнери
Яндекс.Погода

Лізинг майна в Словаччині: автолізинг та інші

Група компаній SLOVAKIAINVEST.RU пропонує Вашій увазі пропозицію по лізингу майна в Словаччині для Вас і Вашого бізнесу. Дякуючи нашій співпраці з брокерською компанією з багаторічним досвідом, тепер у Вас є можливість придбати будь-який автомобіль легко, швидко та на самих вигідних умовах! Пропозиція актуальна тільки для компаній, які встигли подати податкову декларацію, і вона була позитивна. Лізинг, частіше всього, використовується для придбання засобів транспорту: легкових та вантажних автомобілів. Тим не менш, ним можливо скористуватися і для придбання, наприклад, обладнання, станків і інше.

Умови авто лізингу

 1. Основна відмінність авто лізингу від авто кредиту – момент заступлення права власності на автомобіль. У випадку кредиту, Ви стаєте власником автомобіля зразу, після підписання договору. Лізинг припускає передачу автомобіля у власність тільки після оплати всіх лізингових платежів.
 2. Всі документи по реєстрації автомобіля, технічного огляду і навіть страховки, лізингова компанія бере на себе. Це дає можливість будь-кому отримати авто в короткий термін.
 3. Придбання автомобіля в лізинг дає можливість отримати його у власність практично за безцінок. Така форма купівлі доступна при фінансовому лізингу, після виплати лізингових платежів і залишкової вартості авто. При оперативному лізингу, також після закінчення лізингової угоди, можливо на вибір або придбати автомобіль у власність заздалегідь оговорену суму або ж поміняти його на інший новий сучасний автомобіль в рамках нової лізингової операції.
 4. Стандартні терміни оперативної лізингової оренди від 1 до 4 років.
 5. У випадку авто лізингу ПДВ повертається поступово:зразу після оплати авансового платежу і дальше кожний місяць пропорційно розміру місячного внеску.
 6. Для нових автомобілів первісний внесок складає від 10%, для піддержаних автомобілів 20%.
 7. Розмір проценту визначається лізинговою компанією на основі бухгалтерських звітів і може бути від 7% річних (звичайно на межі 8-9%), що на декілька процентних пунктів нижче, чім стандартний авто кредит у салоні, який, звичайно, видають під 10-15% річних!
 8. Наші комісійні виплачує лізингова компанія.

Ні для кого не секрет, що Каїни виробляються в Братиславі. Тепер у Вас є відмінна можливість мати його в своєму гаражі…
 Kатегорії
Головна
Про нас
Правила захисту персональних даних
Корисна інформація
Контакти
Наші послуги
Інвестиції
Імміграція
Нерухомість
Фірма в Словаччині
Освіта в Словаччині
Навчання словацької мови
Інші послуги
Наші розцінки
Контакти
Контакти: Lazaretska 8, 81101, Bratislava, Slovakia
E-mail: slovakiainvest@slovakiainvest.sk
Bratislava: +421 2 321 44 901
Москва: +7-499-504-4421
Київ: +38-044-361-07-72
Fax: +421 2 5292 1319
Cоціальні мережі
© 2008-2018. SlovakiaInvest.ru s.r.o.
All Rights Reserved.
Website development - SVS PRO S.R.O.
Нерухомість в Словаччині,ТМП та ПМП в Словаччині,заснування фірми,імміграція в Словаччину,форум про Словаччину,бізнес в Словаччині,віза в Словаччину.
 • Імміграція
  Вид на проживання, постійне місце проживання, громадянство - корисна інформація, нюанси, з чого почати.
 • Інвестиції
  Цікаві інвестиційні проекти для Вас. Готовий бізнес або готові ідеї! Від кафе до заводу.
 • Фірма в Словаччині
  Почніть свій бізнес у Словаччині! Реєстрація, отримання дозволів, звіти і супровід. Ви займайтеся бізнесом, а ми Вашою підтримкою.
 • Нерухомість
  Оренда, купівля, оцінка, аналізи, підбір нерухомості за Вашими вимогами, все для Вас і Вашого будинку в Словаччині.
 • Навчання
  Запрошуємо Вас вчитися в словацькій школі чи університеті, на курси словацької, індивідуальні заняття або словацька через скайп.
Этот сайт использует файлы cookie. При его посещении Вы с этим выражаете свое согласие. Принимаю
Контакти:     Skype: slovakiainvest.ru,    Москва: +7-499-504-4421,    Київ: +38-044-361-07-72,    Bratislava: +421-2-321-44-901    E-mail: slovakiainvest@slovakiainvest.sk    
Ми за європейський вибір України... І Росії. Ми за європейський вибір України... І Росії. Ми за європейський вибір України... І Росії.