Русский Українські English Slovenski
Наші послуги
Наші партнери
Яндекс.Погода

Курси словацької мови в мовній школі в Братиславі

Інститут мовної та спеціальної підготовки іноземних студентів (ІМСП або UJOP) являється єдиною установою в Словаччині даючи комплексну підготовку  для дальшого навчання в університетах і являється першим кроком на шляху одержання вищої освіти в Словаччині.

Його завданням являється давати іноземним студента мовної концепції так,щоб вони були здатні не тільки спілкуватись в новій мовній середі але і змогли одержати спеціальні знання по предметам, по яким вони бажають спеціалізуватись в пору навчання в університеті. Крім того ІМСП пропонує підготовчі курси по англійській мові, в основному по медично-біологічним та технічним спеціальностям.

Різноманітність програм:

Програма А

10-місячний курс словацької мови (інтенсивний). Вартість – 3 999 євро.

Студенти поділені по навчальним базам відповідно із наступними спеціалізація ми:

 • Медично-біологічні спеціалізації
 • Технічні спеціалізації
 • Природознавство
 • Економічні спеціалізації
 • Гуманітарні спеціалізації,право
 • Архітектура,мистецтво.

Програма починається у вересні 6-тижневим інтенсивним курсом словацької мови (30 академічних годин/тиждень); в англійській програмі (15 годин словацької мови/15 годин англійської мови). Алі іде курс по 20 годин на тиждень в рамках якого студенти можуть вибрати кількість годин по словацькій мові та других спеціальних предметів по спеціальності. Студент має право на безплатні консультації по предметам або може доплатити за дальші індивідуальні години по потрібним предметам.

Навчання проходить протягом двох семестрів – з вересня по січень та з лютого по червень. Екзамени проводяться в письмовій та усній формі завжди в кінці семестру. Після успішного закінчення підготовки студент одержує атестат про закінчення навчання по мові і спеціальним предметам. Цей атестат не гарантує, що він буде прийнятий у відповідну вищу школу, проте принципово підвищує передумови успішного проходження вступних екзаменів і наступного навчання. Вирішення про прийняття у вищу школу приймає декан відповідного факультету.

Програма В

10-місячний курс словацької мови (інтенсивний), cтрок з 01.09 по 01.06. Вартість – 3 899 євро.

Підходе для різних цілей:

 • Для випускників іноземних університетів, одержавши титул Mgr, бажаючих продовжувати навчання в аспірантурі в Словаччині;
 • Для бажаючих вивчати словацьку мову для себе;
 • Для співвітчизників Словаччини, бажаючих вивчати мову своїх предків.


Навчання проходить протягом двох семестрів – з вересня по січень та з лютого по червень, кожний день з понеділка по п´ятницю по 4 академічних годин.

Програма С

5-місячний курс словацької мови (інтенсивний). Вартість – 2 099 євро.

Навчання проходить протягом одного семестру – з вересня по лютий або з лютого по червень, кожний день з понеділка по п´ятницю по 4 академічні години.

Програма Д

3-місяний літній курс словацької мови. Вартість – 599 євро.

Радимо як загальний курс для розуміння Словаччини як країни, її культури, історії і сучасності. Ціллю курсу являється навчання основам або підвищенням рівня мови з допомогою досвідчених педагогів на комунікативному принципі. Групи 3-рівнів: починаючих, середньо підготовлених, підготовлених.

Вечірній курс словацької мови

Починається два рази в рік (в лютому та вересні). Лекції проходять дві години, всього 68 годин. Групи до 12 чоловік. Добрий варіант для працюючих або просто зайнятих людей.

Наша фірма допомагає вибирати найбільш оптимальний та розумний курс з подальшим плануванням вступу у ВУЗ Словаччини. Даємо особистого консультанта по всім питанням, які торкаються життя та навчання навчаючого. Родичі можуть спати спокійно, коли ми рядом та завжди готові допомогти.

Повернутися вгору сторінкиKатегорії
Головна
Про нас
Правила захисту персональних даних
Корисна інформація
Контакти
Наші послуги
Інвестиції
Імміграція
Нерухомість
Фірма в Словаччині
Освіта в Словаччині
Навчання словацької мови
Інші послуги
Наші розцінки
Контакти
Контакти: Lazaretska 8, 81101, Bratislava, Slovakia
E-mail: slovakiainvest@slovakiainvest.sk
Bratislava: +421 2 321 44 901
Москва: +7-499-504-4421
Київ: +38-044-361-07-72
Fax: +421 2 5292 1319
Cоціальні мережі
© 2008-2018. SlovakiaInvest.ru s.r.o.
All Rights Reserved.
Website development - SVS PRO S.R.O.
Нерухомість в Словаччині,ТМП та ПМП в Словаччині,заснування фірми,імміграція в Словаччину,форум про Словаччину,бізнес в Словаччині,віза в Словаччину.
 • Імміграція
  Вид на проживання, постійне місце проживання, громадянство - корисна інформація, нюанси, з чого почати.
 • Інвестиції
  Цікаві інвестиційні проекти для Вас. Готовий бізнес або готові ідеї! Від кафе до заводу.
 • Фірма в Словаччині
  Почніть свій бізнес у Словаччині! Реєстрація, отримання дозволів, звіти і супровід. Ви займайтеся бізнесом, а ми Вашою підтримкою.
 • Нерухомість
  Оренда, купівля, оцінка, аналізи, підбір нерухомості за Вашими вимогами, все для Вас і Вашого будинку в Словаччині.
 • Навчання
  Запрошуємо Вас вчитися в словацькій школі чи університеті, на курси словацької, індивідуальні заняття або словацька через скайп.
Этот сайт использует файлы cookie. При его посещении Вы с этим выражаете свое согласие. Принимаю
Контакти:     Skype: slovakiainvest.ru,    Москва: +7-499-504-4421,    Київ: +38-044-361-07-72,    Bratislava: +421-2-321-44-901    E-mail: slovakiainvest@slovakiainvest.sk    
Ми за європейський вибір України... І Росії. Ми за європейський вибір України... І Росії. Ми за європейський вибір України... І Росії.