Русский Українські English Slovenski
Наші послуги
Наші партнери
Яндекс.Погода

Інвестування в Словаччині: інвестиційні проекти для вас

Перейти на інвестиційні проекти - ТУТ.

Пропонуємо Вам ряд інвестиційних проектів, які періодично нами оновлюються і містять актуальні пропозиції, як від росіян, так і від словацьких підприємців. У випадку, якщо Ви хочете купити існуючий бізнес, знайти бізнес партнера, чи просто зорієнтуватись і ознайомитьсь з цікавими проектами в Словаччині - не проходьте повз цього розділу! Можливо, один із проектів - це якраз те, що Ви шукали ... Можливо, у Вас єсть, що запропонувати ... (Тоді пишіть сюди: slovakiainvest.ru @ gmail.com).

Вартість посередницької послуги у  відборі готового бізнесу, становить 5% від вартості самого бізнесу і,  невключена у вартість бізнесу, зазначеного на сайті.

Перелік послуг у продажі вже утвореного бізнесу:

 1. Консультація  яка найбільш пасує для вас, в області бізнесу. Допомога при виборі сфери діяльності.
 2. Приготування найбільш відповідних варіантів, які актуально знаходяться на ринку.  Рекомендована кількість пропозицій 10 варіантів, однак, нами може бути запропонований і один варіант, який актуально знаходиться в пропозиції, якщо в той проміжок часу не виявиться інших, гідних уваги, варіантів.
 3. Перегляд запропонованих та обраних варіантів покупки вже утвореного бізнесу. Супровід на зустрічах, поїздка на нашому автомобілі.
 4. Юридичний супровід угоди: приготування договору купівлі  чи продажу, та інші  документи, які необхідні для придбання власності або прав на користування обраним бізнесом. При продажу фірми разом з бізнесом ,у вартість включено переоформлення нових директорів і переклад  частки або часток засновнику, або засновникам (зміна в Торговому реєстру).

В ціну не включений аудит фірми, який залежить від історії фірми, її майна, кількості співробітників і под. вартість аудиту складає від 500 до 2000 євро. У  разі передачі бізнесу, без передачі юридичної особи - ми могли б зареєструвати фірму по ціннику, указану у нас на сайті (Пакети Стандарт, Ексклюзив), або продати і готову фірму з історією (вартість залежить від історії фірми).

Наш офіс знаходиться в Братиславі і тому варіанти більш простішого і,відповідно, не дорогого бізнесу, нами можуть бути запропоновані тільки в Братиславі або Братиславському краї, у  більш складному і, відповідно, дорогому проект, розглядається вся Словаччина.  У  поїздках по Словаччині у випадку великого дорогого проекту витрати на бензин і амортизацію оплачує наша компанія. Також наша компанія несе витрати при можливому проживанні нашого співробітника в готелі.

Актуальні інвестиційні проекти знайдете також на нашому форумі в розділі «Можливості інвестування в Словаччині"»- ТУТ
 Kатегорії
Головна
Про нас
Правила захисту персональних даних
Корисна інформація
Контакти
Наші послуги
Інвестиції
Імміграція
Нерухомість
Фірма в Словаччині
Освіта в Словаччині
Навчання словацької мови
Інші послуги
Наші розцінки
Контакти
Контакти: Lazaretska 8, 81101, Bratislava, Slovakia
E-mail: slovakiainvest@slovakiainvest.sk
Bratislava: +421 2 321 44 901
Москва: +7-499-504-4421
Київ: +38-044-361-07-72
Fax: +421 2 5292 1319
Cоціальні мережі
© 2008-2018. SlovakiaInvest.ru s.r.o.
All Rights Reserved.
Website development - SVS PRO S.R.O.
Нерухомість в Словаччині,ТМП та ПМП в Словаччині,заснування фірми,імміграція в Словаччину,форум про Словаччину,бізнес в Словаччині,віза в Словаччину.
 • Імміграція
  Вид на проживання, постійне місце проживання, громадянство - корисна інформація, нюанси, з чого почати.
 • Інвестиції
  Цікаві інвестиційні проекти для Вас. Готовий бізнес або готові ідеї! Від кафе до заводу.
 • Фірма в Словаччині
  Почніть свій бізнес у Словаччині! Реєстрація, отримання дозволів, звіти і супровід. Ви займайтеся бізнесом, а ми Вашою підтримкою.
 • Нерухомість
  Оренда, купівля, оцінка, аналізи, підбір нерухомості за Вашими вимогами, все для Вас і Вашого будинку в Словаччині.
 • Навчання
  Запрошуємо Вас вчитися в словацькій школі чи університеті, на курси словацької, індивідуальні заняття або словацька через скайп.
Этот сайт использует файлы cookie. При его посещении Вы с этим выражаете свое согласие. Принимаю
Контакти:     Skype: slovakiainvest.ru,    Москва: +7-499-504-4421,    Київ: +38-044-361-07-72,    Bratislava: +421-2-321-44-901    E-mail: slovakiainvest@slovakiainvest.sk    
Ми за європейський вибір України... І Росії. Ми за європейський вибір України... І Росії. Ми за європейський вибір України... І Росії.