Русский Українські English Slovenski
Наші послуги
Наші партнери
Яндекс.Погода

Словаччина: дитячі садки

Для визначення Вашої дитини в садок або ясла, Ви можете звернутися до співробітників  компанії SLOVAKIAINVEST.RU s.r.o не тільки, як до консалтингової фірми, яка порадить найближчий або самий підходящий для Вашої дитини садок, але і допоможе з реєстрацією в садку, буде супроводжувати Вас при всіх необхідних зустрічах і відвідуваннях садка  чи  ясел для реєстрації в ньому.

Наша фірма знаходиться в Братиславі та, на жаль, ми могли б Вам надати якісні послуги тільки з садками, які знаходяться в Братиславському краї. Якщо Вам необхідна інформація в іншому краї - ми, звичайно, докладемо всіх зусиль для того, щоб Вам допомогти в пошуку інформації, на відміну від Братислави, де ми орієнтуємося в інформації і без підготовки.

У Братиславі існують:

 • Державні садки, де вартість навчання близько 10 євро / міс. До державного садка  в  Братиславі важко потрапити, існують черги. Реєстрація йде в березні і потрапити в садок серед року досить важко.
 • Приватні садки, вартістю від 300 до 1000 євро на місяць. Навчання частіше всього на іноземній мові, наприклад, англійською, німецькою, іспанською мовами і так далі,або з орієнтацією на заняття спортом, мистецтвом або танцем. Ясла для дітей від 1 до 2 років бувають тільки приватними.
 • Церковних садків у Братиславі три: два садка при римсько-католицьких церквах та один при церкві євангелістів.
 • Спеціалізовані садочки в Братиславі також існують. Це садки для дітей, у яких є проблеми зі слухом, зором, мовою, розвитком і так далі.

В Братиславі немає садків з російською мовою навчання.

Вартість послуги пошуку та реєстрації в садок залежить від кількості годин, що присвятить Вам співробітник компанії. В середньому це займає 1-5 годин. Вартість години роботи 30 євро.Kатегорії
Головна
Про нас
Правила захисту персональних даних
Корисна інформація
Контакти
Наші послуги
Інвестиції
Імміграція
Нерухомість
Фірма в Словаччині
Освіта в Словаччині
Навчання словацької мови
Інші послуги
Наші розцінки
Контакти
Контакти: Lazaretska 8, 81101, Bratislava, Slovakia
E-mail: slovakiainvest@slovakiainvest.sk
Bratislava: +421 2 321 44 901
Москва: +7-499-504-4421
Київ: +38-044-361-07-72
Fax: +421 2 5292 1319
Cоціальні мережі
© 2008-2018. SlovakiaInvest.ru s.r.o.
All Rights Reserved.
Website development - SVS PRO S.R.O.
Нерухомість в Словаччині,ТМП та ПМП в Словаччині,заснування фірми,імміграція в Словаччину,форум про Словаччину,бізнес в Словаччині,віза в Словаччину.
 • Імміграція
  Вид на проживання, постійне місце проживання, громадянство - корисна інформація, нюанси, з чого почати.
 • Інвестиції
  Цікаві інвестиційні проекти для Вас. Готовий бізнес або готові ідеї! Від кафе до заводу.
 • Фірма в Словаччині
  Почніть свій бізнес у Словаччині! Реєстрація, отримання дозволів, звіти і супровід. Ви займайтеся бізнесом, а ми Вашою підтримкою.
 • Нерухомість
  Оренда, купівля, оцінка, аналізи, підбір нерухомості за Вашими вимогами, все для Вас і Вашого будинку в Словаччині.
 • Навчання
  Запрошуємо Вас вчитися в словацькій школі чи університеті, на курси словацької, індивідуальні заняття або словацька через скайп.
Этот сайт использует файлы cookie. При его посещении Вы с этим выражаете свое согласие. Принимаю
Контакти:     Skype: slovakiainvest.ru,    Москва: +7-499-504-4421,    Київ: +38-044-361-07-72,    Bratislava: +421-2-321-44-901    E-mail: slovakiainvest@slovakiainvest.sk    
Ми за європейський вибір України... І Росії. Ми за європейський вибір України... І Росії. Ми за європейський вибір України... І Росії.