Русский Українські English Slovenski
Наші послуги
Наші партнери
Яндекс.Погода

Правила захисту персональних даних

Товариство з обмеженою відповідальністю СловакіяІнвест Груп (SlovakiaInvest Group s.r.o.), 811 01 Братислава, вул. Шпиталска 53 (Špitálska 53, 811 01 Bratislava), ЄДРПОУ (IČO): 44 868 197, зареєстроване в Торговому реєстрі Районного суду Братислава I,: відділ: Sro, запис: 59733/B, в лиці: Мілан Курота - директор, контактні дані: milan.kurota@slovakiainvest.sk, номер телефону +421 2 321 44 901 (далі «Держатель персональних даних» або «Держатель») інформує зацікавлену особу про виконання зобов'язань відповідно до ст. 13 Регламенту (ЄС) 2016/679 Парламенту та Ради Європи від 27 квітня 2016 року Про захист фізичних осіб стосовно обробки персональних даних та про вільне переміщення цих даних, а також про відміну Директиви 95/46/ЕС (загальне регулювання захисту даних) (далі «Регламент») і Статтi 19 Закону №18/2018 про захист персональних даних (далі «Закон про ZDP»), надаючи подальшу інформацію.

Зацікавлена особа, відповідно до п. 2 (e) ст. 19 Закону про ZPD, зобов'язана надати персональні дані для зазначеної нижче мети, в іншому випадку не є можливим укласти договір з обслуговування, який зацікавлена особа виявила бажання укласти. При наданні послуг спеціальні приписи (наприклад, Закон № 404/2011 Про перебування іноземців) вимагають надання правильних персональних даних, в іншому випадку неможливо надати замовникам необхідні послуги.

 

1. Ідентифікаційні дані та контактні дані власника

Держатель персональних даних: товариство СловакіяІнвест Груп (SlovakiaInvest Group s.r.o.), 811 01 Братислава, вул. Шпиталска 53 (Špitálska 53, 811 01  Bratislava), ЄДРПОУ (IČO): 44 868 197, зареєстроване в Торговому реєстрі Районного суду Братислава I,: відділення: Sro, запис: 59733/B, в лиці: Мілан Курота - директор, контактні дані: milan.kurota@slovakiainvest.sk, номер телефону +421 2 321 44 901.

 

2. Мета і правова основа обробки персональних даних

2.1 Мета: укладення договору і переддоговірні відносини

Правова основа

П. 1 b) Ст. 6 Регламенту або п. 1 b) ст. 13 Закону про захист персональних даних: обробка персональних даних є обов’язковим пунктом договору, стороною якого є зацікавлена особа, або для здійснення переддоговірних заходів на підставі заяви зацікавленої особи.

Держатель цим інформує замовника, як зацікавлену особу, про те, що в процесі укладення договору він буде обробляти персональні дані без згоди зацікавленої особи, оскільки обробка персональних даних буде виконуватися в рамках переддоговірних відносин, а обробка персональних даних необхідна для укладення договору з надання необхідних послуг.

2.2 Мета: розсилка інформації про зміни, нові закони і т.д.

Правова основа

П. 1 f) Ст. 6 Регламенту або п. 1 f) ст. 13 Закону про захист персональних даних: обробка персональних даних необхідна з метою здійснення законних інтересів держателя або третьої особи, за винятком випадків, коли ці інтереси переважають над інтересами або правами зацікавленої особи, які вимагають захисту персональних даних.

Законним інтересом держателя є інформувати клієнтів про зміни, поправки до законів і т.д. (у відповідності з видом наданої послуги). Держатель надає різні послуги клієнту, і тому законним інтересом як власника, так і клієнта, є інформованість про факти, які можуть вплинути на права та обов'язки клієнта і можуть мати істотний вплив на якість його життя і якість життя його родини. Відповідно до принципу пропорційності держатель прийшов до висновку про те, що інформування клієнтів за допомогою повідомлень переважає інтерес захисту конфіденційності зацікавленої особи. З цією метою для обробки адреси електронної пошти держатель прийняв відповідні технічні та організаційні заходи для його захисту.

2.3 Мета: розсилка інформації про зміни і поправки до законів, інформаційних листівок, новин тощо

Правова основа

П. 1 a) ст. 6 Регламенту або п. 1 a) ст. 13 Закону про захист персональних даних: зацікавлена особа надала згоду на обробку своїх персональних даних принаймні для однієї конкретної мети.

Таким чином, держатель повідомляє клієнта, як зацікавлену особу про те, що в разі зацікавлення в розсилці юридичних повідомлень, змін і поправок до законів, інформаційних бюлетенів і т.д. без укладення договору про обслуговування з держателем, держатель буде використовувати його адресу електронної пошти, на яку буде відсилати інформацію протягом 48 місяців. Держатель заявляє, що персональні дані будуть оброблятися відповідно до норм моралі і буде діяти таким чином, щоб це не суперечило Закону про захист персональних даних і Регламенту ЄС.

 

3. Термін зберігання персональних даних

Час зберігання персональних даних для цілей відповідно до пунктів 2.1 та 2.2: конкретний час - це час, встановлений законом для здійснення прав та обов'язків, що випливають з договору. Цей період неможливо визначити заздалегідь, оскільки надання послуг за договором може тривати кілька років.

 

4. Права зацікавленої особи

Зацікавлена особа має право:

 • вимагати від власника доступу до персональних даних, що стосуються відповідної зацікавленої особи,
 • на виправлення персональних даних,
 • на видалення персональних даних або обмеження обробки персональних даних,
 • заперечувати проти обробки персональних даних, а також проти права на передачу персональних даних,
 • відкликати свою згоду в будь-який час,
 • подати клопотання про відкриття провадження згідно § 100 Закону про захист персональних даних.

Зацікавлена особа може в будь-який час вимагати здійснення вищезазначених прав або електронною поштою: slovakiainvest@slovakiainvest.sk або в письмовій формі на поштову (юридичну) адресу головного офісу держателя. Держатель обробляє запит зацікавленої особи щодо вищезазначених прав у встановлені законом терміни.

 

5. Передача персональних даних

З метою надсилання змін, нових законів тощо, фірма обробляє електронну адресу через компанію DIGMIA s.r.o., Lazaretská 12, 81108 Bratislava, IČO: 36654132, DIČ: 2022215217, IČ DPH: SK2022215217, зареєстроване в Торговому реєстрі Районного суду Братислава I, відділ: Sro, запис: 41496/B. Передача електронної адреси компанії не призведе до порушення прав відповідної особи.

 Kатегорії
Головна
Про нас
Правила захисту персональних даних
Корисна інформація
Контакти
Наші послуги
Інвестиції
Імміграція
Нерухомість
Фірма в Словаччині
Освіта в Словаччині
Навчання словацької мови
Інші послуги
Наші розцінки
Контакти
Контакти: Lazaretska 8, 81101, Bratislava, Slovakia
E-mail: slovakiainvest@slovakiainvest.sk
Bratislava: +421 2 321 44 901
Москва: +7-499-504-4421
Київ: +38-044-361-07-72
Fax: +421 2 5292 1319
Cоціальні мережі
© 2008-2018. SlovakiaInvest.ru s.r.o.
All Rights Reserved.
Website development - SVS PRO S.R.O.
Нерухомість в Словаччині,ТМП та ПМП в Словаччині,заснування фірми,імміграція в Словаччину,форум про Словаччину,бізнес в Словаччині,віза в Словаччину.
 • Імміграція
  Вид на проживання, постійне місце проживання, громадянство - корисна інформація, нюанси, з чого почати.
 • Інвестиції
  Цікаві інвестиційні проекти для Вас. Готовий бізнес або готові ідеї! Від кафе до заводу.
 • Фірма в Словаччині
  Почніть свій бізнес у Словаччині! Реєстрація, отримання дозволів, звіти і супровід. Ви займайтеся бізнесом, а ми Вашою підтримкою.
 • Нерухомість
  Оренда, купівля, оцінка, аналізи, підбір нерухомості за Вашими вимогами, все для Вас і Вашого будинку в Словаччині.
 • Навчання
  Запрошуємо Вас вчитися в словацькій школі чи університеті, на курси словацької, індивідуальні заняття або словацька через скайп.
Этот сайт использует файлы cookie. При его посещении Вы с этим выражаете свое согласие. Принимаю
Контакти:     Skype: slovakiainvest.ru,    Москва: +7-499-504-4421,    Київ: +38-044-361-07-72,    Bratislava: +421-2-321-44-901    E-mail: slovakiainvest@slovakiainvest.sk    
Ми за європейський вибір України... І Росії. Ми за європейський вибір України... І Росії. Ми за європейський вибір України... І Росії.