Русский Українські English Slovenski
Наші послуги
Наші партнери
Яндекс.Погода

Противодействие легализации преступных доходов

Протидія легалізації злочинних прибутків та фінансування тероризму являється одним із актуальних тем, на яку все більше і більше звертають увагу політики, юристи, правоохоронні органи, податкова інспекція та економісти. На рівні ЄС головними правовими актами являються директива Європарламенту та Ради № 2005/60/ЄС про протидію використання фінансової системи для цілей відмивання «брудних» грошей та фінансування тероризму, а також директива Комісії № 2006/70/ЄС. В Словаччині із 2008 року діє закон № 297/2008 про протидію легалізації злочинних прибутків та протидія фінансування тероризму.

Закон чітко установлює, що являється легалізацією, фінансуванням тероризму, не стандартною комерційною операцією, а також визначає, хто в рамках даного закону являється відповідальною особою і яку повинність до нього застосовується.

Відповідальними особами згідно закону являються, наприклад, крім фінансових установ також:

 • бухгалтера
 • податкові консультанти
 • фізичні або юридичні особи з правом займатися посередництвом при купівлі, продажу або здачі в оренду нерухомості (тобто, зайнятих діяльністю ріелтера)
 • фізичні або юридичні особи з правом займатися діяльністю організаційних та економічних консультантів.

Важливо відмітити, що діяльність бухгалтера, а також діяльність організаційних та економічних консультантів являються вільними видами діяльності і не важно, займається фізичні або юридичні особи цією діяльністю, важливо то, чи має воно дозвіл займатися даним видом діяльності.

Одним із головних повинностей відповідальної особи являється підготовка програми власної діяльності направленої протидії легалізації злочинних прибутків та фінансування тероризму. Програма повинна бути підготовлена в письмовому виді на словацькій мові, регулярно актуалізована і чітко відповідати законним вимогам. Наша компанія може підготовити для Вас у відповідно з Вашими вимогами і видами діяльності Вашої фірми Програму власної діяльності, направленої протидії легалізації злочинних прибутків і фінансування тероризму. Вартість складання такої програми – 399 євро.

Для порівняння, на випадок відсутності Програми, відповідальна особа може отримати штраф, причому середній розмір штрафу в 2010 році представляє 2000 євро і максимальний розмір представляв 165 969 євро.

Окрім складання Програми, відповідальна особа повинна, наприклад, визначеним способом ідентифікувати клієнта, узнати, хто являється кінцевим утримувачем блага, визначити не стандартну комерційну операцію, і в залежності від ризику легалізації злочинних прибутків або фінансування тероризму повинна виявить базову, спрощену або підвищену увагу.

Заславшись на вищесказане, всі юридичні особи із дозволом займатися, наприклад, бухгалтерською діяльністю, діяльністю ріелтера або діяльністю організаційних і економічних консультантів, повинні, окрім всього іншого, підготувати Програму власної діяльності направленої протидії легалізації злочинних прибутків та фінансування тероризму.
 Kатегорії
Головна
Про нас
Правила захисту персональних даних
Корисна інформація
Контакти
Наші послуги
Інвестиції
Імміграція
Нерухомість
Фірма в Словаччині
Освіта в Словаччині
Навчання словацької мови
Інші послуги
Наші розцінки
Контакти
Контакти: Lazaretska 8, 81101, Bratislava, Slovakia
E-mail: slovakiainvest@slovakiainvest.sk
Bratislava: +421 2 321 44 901
Москва: +7-499-504-4421
Київ: +38-044-361-07-72
Fax: +421 2 5292 1319
Cоціальні мережі
© 2008-2018. SlovakiaInvest.ru s.r.o.
All Rights Reserved.
Website development - SVS PRO S.R.O.
Нерухомість в Словаччині,ТМП та ПМП в Словаччині,заснування фірми,імміграція в Словаччину,форум про Словаччину,бізнес в Словаччині,віза в Словаччину.
 • Імміграція
  Вид на проживання, постійне місце проживання, громадянство - корисна інформація, нюанси, з чого почати.
 • Інвестиції
  Цікаві інвестиційні проекти для Вас. Готовий бізнес або готові ідеї! Від кафе до заводу.
 • Фірма в Словаччині
  Почніть свій бізнес у Словаччині! Реєстрація, отримання дозволів, звіти і супровід. Ви займайтеся бізнесом, а ми Вашою підтримкою.
 • Нерухомість
  Оренда, купівля, оцінка, аналізи, підбір нерухомості за Вашими вимогами, все для Вас і Вашого будинку в Словаччині.
 • Навчання
  Запрошуємо Вас вчитися в словацькій школі чи університеті, на курси словацької, індивідуальні заняття або словацька через скайп.
Этот сайт использует файлы cookie. При его посещении Вы с этим выражаете свое согласие. Принимаю
Контакти:     Skype: slovakiainvest.ru,    Москва: +7-499-504-4421,    Київ: +38-044-361-07-72,    Bratislava: +421-2-321-44-901    E-mail: slovakiainvest@slovakiainvest.sk    
Ми за європейський вибір України... І Росії. Ми за європейський вибір України... І Росії. Ми за європейський вибір України... І Росії.