Русский Українські English Slovenski
Наші послуги
Наші партнери
Яндекс.Погода

інвестиції в Словаччині - аналіз інвестиційного середовища

«Словаччина показала самі бистрі перетворення бізнес-середи в світі в минулому році (2008), які вже в нинішньому порівнюються з економічними перетвореннями Ірландії в 1990-х роках. Низька вартість робочої сили, низькі податки та політична стабільність робить її однією із самих привабливих країн в Європі».

Джерело: Всесвітній банк (World Bank).

Економічний клімат Словаччини перетворився за послідні 5-6 років, і в короткостроковій, довгостроковій перспективі буде тільки покращуватись. Час нестримної і буйної приватизації вже в минулому, але появилася нова фаза економічного розвитку – з упором на мале та середнє підприємництво, а також направлена на створювання і розвиток значних інфраструктурних проектів та нових ідей в інвестуваннях.

Етап приватизації сприяв залучуванню інвестицій і появою великого числа іноземних фірм усередині країни, яка сприяла формуванню стабільної бази для наступного етапу економічного розвитку.

Проблеми, звичайно, єсть, тим не менш прогрес, досягнутий в цій невеликій країні на протязі останніх років, являється незаперечним, і буде продовжуватись. Ні для кого не секрет, що інвестувати краще всього в країні з економікою, яка розвивається, однак де ризики все-таки мінімальні.

Словаччина в теперішній час має саму швидкозростаючу економіку в Центральній Європі. Податкові реформи, висококваліфікована робоча сила і державне стимулювання країни створили такий названий «рай для інвесторів», який притягує знамениті на весь світ компанії, такі як Peugeot-Citroen, Hyundai, Kia Motors, Ford Motors, Volkswagen, Dell Computer Corporation, IBM, Sony, Lenovo, Samsung, U.S.Steel, Tesco Stores SR.

Якщо говорити про цифри, то об’єм прямих іноземних інвестицій (FDI) збільшився із двох мільярдів доларів  США до 14 мільярдів доларів США з 1999 року.

Основними іноземними інвесторами в Словаччині являються компанії із Німеччини, Австрії, Нідерландів, США, Великобританії, Чехії, Італії, особливо в обробляючої промисловості (машинобудуванні), електроніці, фінансових послугах, телекомунікація, точному машинобудуванні, комунальному господарстві.

Рівень довіри з сторони іноземних інвесторів дуже високий, хоча в нинішній ситуації всесвітнього кризу і зменшився. Вище 90% нинішніх іноземних інвесторів в Словаччині планують подальше розширення свого бізнесу в країні. Інші компанії готові прослідувати цьому прикладу, розширення або пере розміщення їх Центральної Європейської діяльності в Словаччину, з ціллю зниження витрат та в пошуку нових ринків збиту. Як один із прикладів подібного рішення приведемо Кіа, яка вибрала Словаччину, а не  Польщу, як свою Європейську виробничу базу, після успіху  вже створених Volkswagen та Peugeot-Citroen.

По завершенню вище написаного можна зробити один незаперечний вивід – Словаччина на даний момент представляє для іноземних інвесторів хороші умови для інвестицій та розвитку бізнесу різних направлень: від продажу квітів до виробництва автомобілів та будівництва. В першу чергу в цьому зацікавлений уряд Словаччини, в другу -  жителі Словаччини, які в загальній своїй масі, являються освіченими активними людьми, а в третю – чого ж не інвестувати в таку близьку по менталітету слов’янську країну , де легко зорієнтуватись в культурі ведення бізнесу…

Залишається лише тільки не упустити можливість успішного капіталовкладення, інвестування та розширення бізнесу!

Цікаві проекти можете знайти і на сторінках нашого сайту в розділі Інвестиційні проекти.

Якщо у Вас єсть розроблений інвестиційний проект, також пишіть нам.Kатегорії
Головна
Про нас
Правила захисту персональних даних
Корисна інформація
Контакти
Наші послуги
Інвестиції
Імміграція
Нерухомість
Фірма в Словаччині
Освіта в Словаччині
Навчання словацької мови
Інші послуги
Наші розцінки
Контакти
Контакти: Lazaretska 8, 81101, Bratislava, Slovakia
E-mail: slovakiainvest@slovakiainvest.sk
Bratislava: +421 2 321 44 901
Москва: +7-499-504-4421
Київ: +38-044-361-07-72
Fax: +421 2 5292 1319
Cоціальні мережі
© 2008-2018. SlovakiaInvest.ru s.r.o.
All Rights Reserved.
Website development - SVS PRO S.R.O.
Нерухомість в Словаччині,ТМП та ПМП в Словаччині,заснування фірми,імміграція в Словаччину,форум про Словаччину,бізнес в Словаччині,віза в Словаччину.
 • Імміграція
  Вид на проживання, постійне місце проживання, громадянство - корисна інформація, нюанси, з чого почати.
 • Інвестиції
  Цікаві інвестиційні проекти для Вас. Готовий бізнес або готові ідеї! Від кафе до заводу.
 • Фірма в Словаччині
  Почніть свій бізнес у Словаччині! Реєстрація, отримання дозволів, звіти і супровід. Ви займайтеся бізнесом, а ми Вашою підтримкою.
 • Нерухомість
  Оренда, купівля, оцінка, аналізи, підбір нерухомості за Вашими вимогами, все для Вас і Вашого будинку в Словаччині.
 • Навчання
  Запрошуємо Вас вчитися в словацькій школі чи університеті, на курси словацької, індивідуальні заняття або словацька через скайп.
Этот сайт использует файлы cookie. При его посещении Вы с этим выражаете свое согласие. Принимаю
Контакти:     Skype: slovakiainvest.ru,    Москва: +7-499-504-4421,    Київ: +38-044-361-07-72,    Bratislava: +421-2-321-44-901    E-mail: slovakiainvest@slovakiainvest.sk    
Ми за європейський вибір України... І Росії. Ми за європейський вибір України... І Росії. Ми за європейський вибір України... І Росії.